Fototuristika - tipy na výlety s fotoaparáte
Rádi bychom Vás seznámili s portálem, který se věnuje především cestování s fotoaparátem. Na stránkách portálu www.fototuristika.cz můžete najít zajímavé typy pro svoje fotografické toulky.

Na stránkách naleznete nejen fotografie, ale i zajímavé články a fotororeportáže z cestování po naší krajině. To vše přehledně a intuitivně seřazeno do jednotlivých kategorií.

Jak projekt vznikl?
Rádi vyrážíme na výlety do přírody, navštěvujeme památky, zdoláváme hory, kopce a přitom všem nesmí nic zajímavého utéct oku našeho fotoaparátu. Odtud následně vznikla myšlenka o zaznamenávání těchto našich cest v psané i obrazové podobě, abychom si je mohli po čase opět připomínat. V této fázi byl už jen krůček ke vzniku  turisticko-fotografického portálu. Naším záměrem bylo vytvořit stránky s osobním přístupem k samotným turistům, jež by byly především jednoduché a přehledné.

Vybrané fotografie
Jako ukázku jsme pro Vás vybrali  několik snímků z kategorie „zoo a zvířata“. Vybrané snímky byly pořízeny uživateli portálu Fototuristika v českých zoologických zahradách.

Fotografie, cestovani, fotoobraz

Fotografie a textové příspěvky může nahrávat každý amatérský fotograf či turistický nadšenec přes uživatelsky přívětivou online aplikaci.

Fotografie, cestovani, fotoobraz

Jedním z cílů portálu Fototuristika.cz je sdružit velké množství turistických a fotografických nadšenců a poskytnout jim prostor pro publikaci jejich zážitků z cest.

Fotografie, cestovani, fotoobraz

Více informací najdete na www.fototuristika.cz

Tisk fotografie na plátno

Nejnovější články

Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Fotografie nejen na dřevo
Fotografie gravírované na různé materiály, dřevo, břidlice, dlaždice,...
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio