Pasparty pro Vaše fotografie
Nabízíme širokou škálu barev pro výrobu paspart. Formát paspart může být libovolný dle potřeby a přání zákazníka. Pro výrobu použiváme materiály zahraničního výrobce. Do pasparty je možné vložit více fotografií.

Při objednávce pasparty od nás před zpracováním obdržite náhled ve Vámi vybrané berevné kombinaci fotografie, pasparta, rám.

Po Vašem odsouhlasení bude objednávka zpracována.

Pasparta fotografie

V nabídce je 25 barevných odstínů v provedení Crem Core o síle 1,4 mm. Jádro pasparty je krémové barvy, vyjma odstínu Ultra White, kde je jádro bílé, vyrobeno z pH neutrální buničiny, barevný povrch je hladký. Čelní a zadní papírová vrstva je vyrobena z velmi čisté celulózy. Použité lepidlo je pH neutrální, vyrobené na vodní bázi a neobsahuje solventní složky.

Vámi dodanou fotografii v digitální podobě vytiskneme v požadovaném formátu a dle Vašeho zadání vyrobíme paspartu a zašleme na Vaši adresu. V připadě zájmu je možné následně pasparty zarámovat.

Zároveň je možné i vytvořit prázdnou paspartu dle zadaných rozměrů a zaslat na Vaši adresu. Následně si můžete do pasparty vložit fotografii, kterou máte doma již vytištěnou nebo jinak zpracovanou.

Vnitřní výřezy paspart jsou prováděny pod úhlem 45°. Pro zadní stranu pasparty používáme desku Standard o tloušťce 1,4 mm šedé barvy (vhodná pro menší formáty) nebo desku pH neutral krémové barvy o tlouštce 2,4 mm (silnejší pevnější deska, vhodná pro větší formáty).

Pasparta - fotografie
Pasparta
Tisk fotografie na plátno

Nejnovější články

Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Fotografie nejen na dřevo
Fotografie gravírované na různé materiály, dřevo, břidlice, dlaždice,...
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio