Černobílá galerie - Praha  v letech 1958 - 1982
www.cernobilagalerie.cz
  Nostalgické fotografie Prahy, zpracované na plátno, mohou být přijemným bytovým doplňkem, dekorací interiérů provozoven (hotelů, restaurací, klubů, čajoven, kaváren, atd.) nebo firemních prostor.

Praha - nostalgická


  Fotografie publikované v galerii jsou dílem Františka Čiháka a jsou foceny v letech 1958-1982. Jedná se tedy o černobílé dobové fotografie, a to zejména snímky Prahy, kompletní archiv čítá na 18 000 snímků.

  Nejde však jen o klasické komerční snímky a pohledy na Pražský Hrad, Staroměstské, Václavské či Malostranské náměstí, Karlův most, Zlatou uličku, ale najdete zde především řadu zákoutí, netradičních scenerií a detailů, které Praha nabízí či nabízela. Pražská domovní znamení a erby, detaily architektury, výzdob paláců, mříží i kování či zámků na dveřích, netradiční pohledy ze zahrad a parků na klasické pražské památky, pohledy do starých dvorků a ulic malostranských, fotografie plastik a reliéfů, které byly nebo ještě i jsou umístěny jak na domech tak v zahradách, parcích a ulicích stověžaté Prahy.

  Dnes již dobové snímky dokládají řemeslnou zručnost a především pak krásu detailu, a to Praha (především její centrum) hojně nabízí.

  Snímky jsou digitalizovány a čištěny z původních negativů a jsou i vesměs k dispozici jako originální signované fotografie.

  Pokud Vás nabídka fotogalerie zaujala a nenašli jste zde konkrétní dobový snímek můžete nás kontaktovat a specifikovat vaši poptávku. Veškeré poptávky jsou řešeny neprodleně a individuálně na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

ČERNOBÍLÁ GALERIE
V Olšinách 70/998
Praha 10
100 00
   PO - PA: 10 - 18 hod.
   telefon: 223 014 369
   mobil: 777 061 873
   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kompletní nabídku fotografií naleznete na www.cernobilagalerie.cz

Tisk fotografie na plátno
 
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Nejnovější články

Janka Frýdlová
Prohlédněte si originální autorskou tvorbu Janky Frýdlové. www.jankaf.com.
Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotodárky
Originální fotodárky z Vašich fotografií.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio