Zakoupit Zoner Photo Studio 14
Každý kdo u nás zakoupí Zoner photo studio v uvedených verzích, získá od nás zpracování jedné velkoformátové fotografie (A2) zdarma a jednorázovou slevu na objednávku neomezeného počtu velkoformátových fotografií nebo fotoobrazů ve výši 20%. 

Zároveň nabizíme online podporu při zpracovaní fotografii (skype, ICQ, tel.)

Zoner photo studio Zoner Photo Studio 14 PRO - komplexní program pro správu, editaci a sdílení fotografií. Pro každého, kdo miluje fotografii - od začátečníků po pokročilé. Pohodlně a rychle stáhnete vaše fotky, roztřídíte a popíšete. Snadno zpracujete formát RAW, vytvoříte působivé 3D nebo panoramatické fotografie. Hromadně nebo individuálně upravíte barvy, projasníte stíny a vyretušujete nedostatky. Přátele potěšíte rychlým sdílením na Facebook nebo Flickr, originálním kalendářem, pohlednicí nebo DVD prezentací z vašich fotek. Nové Zoner Photo Studio 13 přináší až dvojnásobné zrychlení, výrazně zdokonalené vyhledávání fotografií, inovativní nástroje pro práci s multiexpozicemi, editační a retušovací nástroje přístupné i začátečníkům, podporu průhlednosti, nové parametry konverze RAW, přímé sdílení fotek na Facebook a Flickr nebo efekty pro oživení promítání a mnoho dalších novinek.

Cena:
retail -1.499,- Kč s DPH
+ bonus od nás

Objednávka - vyplňte formulář včetně dodací adresy. Obratem od nás obdržite udaje pro platbu. Programy neni mozne zaslat na dobírku.
Poštovné + balné
- 100,-


Zoner - HDR
Zoner - HDR

Nejnovější články

Janka Frýdlová
Prohlédněte si originální autorskou tvorbu Janky Frýdlové. www.jankaf.com.
Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio