Klubové stránky - sport, kluby, fotky, zábava

- máte rádi sport?
- aktivně sportujete?


www.spoluhraci.cz

Vaše oddílová klubovna a klubové stránky zdarma, sportovní inzerce
  Máte rádi sport a sami aktivně sportujete? Jste členy nějakého oddílu, nebo jen party lidí se společnými zájmy? Nebaví Vás se s ostatními složitě domlouvat e-mailem, telefonem nebo jinak a hledáte možnost jak komunikovat efektivněji a zábavněji? Pokud odpovídáte ano, pak přímo pro Vás vznikl komunitní server www.spoluhraci.cz
  Založte si ZDARMA na spoluhráčích.cz klubovnu - pozvěte do ní ostatní členy týmu, fanoušky, kamarády a diskutujte, vystavujte fotky, dokumenty, články a jinak se společně bavte!! Snadno se zorganizujte na příští zápas nebo jinou akci díky systému docházky! Hromadně oslovte všechny v klubu e-mailem nebo přes systém vnitřních zpráv.
  Vstup do společného klubového prostoru je chráněn heslem, které znají pouze povolaní a které zaručuje intimitu. Pro ostatní příznivce klubu a další veřejnost je pro každý klub připraven vlastní jednoduchý klubový web, který je pod adresou www.spoluhraci.cz/názevklubu přístupný všem!
Připravena je pro Vás i sportovní inzerce, kde je v několika sekcích možné najít nové spoluhráče, pozvat ostatní kluby na turnaj, domluvit přátelský zápas anebo prodat či koupit jakékoliv sportovní vybavení.

Nejnovější články

Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Fotografie nejen na dřevo
Fotografie gravírované na různé materiály, dřevo, břidlice, dlaždice,...
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio