Nabízíme tisk libovolných rozměrů dle Vašich požadavků. Formát tisku je limitovám šíří 110 cm. Velikost a formát fotky záleží pouze na Vás, dle toho, v jakém poměru stran je fotografie připravena a zda má dostatečné rozlišení pro zvolený formát tisku. Můžeme Vám vytvořit atypické formáty (panoramata, obdélníkové fotky, čtvercové fotky, atd...).

Fotografie neořezáváme, délka fotografie je dána zvolenou šíří tisku a poměrem stran.
iPF 8300 Canon vyvinul 12-ti barevný pigmentový inkoust LUCIA EX a reagoval tím na rostoucí poptávku po špičkové kvalitě velkoformátového tisku.

Lucia EX přinesla zejména menší bronzing a menší rozdíly v lesku různě potištěných ploch. Nové tiskové hlavy spolu s jemnějšími pigmenty přináší  lepší prokreslení tmavých tónů a vyšší denzitu tisku.


Ve srovnání s předchozí řadou imagePROGRAF iPFx100 nabízejí nové modely až o 20 % širší barevný prostor. Nový inkoust využívá polymery zajišťující vyšší odolnost vůči poškrábání a blednutí barev.

Výsledkem je také další redukce bronzingu a metamerie. Vyšší denzita černé barvy umožňuje tisk většího množství detailů v oblastí stínů na fotografiích. Zvýšení mechanické pevnosti tiskáren přináší přesnější umístění tiskového bodu a následně tak i vyšší přesnost tisku textu či větší uniformitu barevných ploch.

Více informací k tiskárně naleznete na těchto odkazech:
Informace k modelu iPF 8300 jsou čerpány z www.grafika.cz

iPF 8100 a 5100 Canon imagePROGRAF je vybaven systémem 12ti zásobníků inkoustu LUCIA (včetně čtyř nových inkoustů – černého, černého matného, šedého a šedého fotografického), které pomáhají dosáhnout optimálních výsledků tisku při potlačení zrnitosti a artefaktů způsobených odrazem rozptýleného světla.

12 barev a tiskové hlavy

Řada iPF nově nabídla 12 oddělených inkoustových zásobníků, ze kterých proudí inkoust do dvojice hlav po šesti kanálech. Podle zvoleného typu média se vždy použije odlišná černá (buď matná, nebo klasická). Tiskový proces samotný využívá kombinaci jedenácti inkoustů: tři základní barvy C,M,Y, dva lehké odstíny PC, PM a variace černé MBK (BM), GY, PGY, výčet doplňují barvy R,G,B. Využity jsou pigmentové inkousty s označením Canon Lucia. Pro každý barevný kanál jsou použity dvojité trysky s tím, že obě řady jsou vůči sobě o polovinu posunuty, což odpovídá fyzickému rozlišení 2 400 x 1 200 dpi. Velikost nejmenší kapičky inkoustu dělá 4 pikolitry.


on-line objednávka zpracování fotografie

Nejnovější články

Janka Frýdlová
Prohlédněte si originální autorskou tvorbu Janky Frýdlové. www.jankaf.com.
Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio