Olga Šmídová a Karel Pobříslo
30.srpna 2010 od 17:00 do 29.září 2010 galerie Lurago Chomutov
Palackého 4995/85 Po-Pá 9:00 - 17:00 So 9:00 - 12:00


Old Faces

Olga Šmídová - fotografka a výtvarnice

V letech 1997 až 2004 žila a tvořila v belgickém Bruselu, kde se věnovala převážně fotografické tvorbě. Dnes se, vedle fotografie a to jak výtvarné tak komerční, věnuje stále ve větší míře počítačové grafice. Zde si našla vlastní cestu a inspirována pouze svou fantazií a představivostí, využívá tento moderní a chladný tvůrčí nástroj k realizaci svých, někdy křehkých a někdy nedobytných, imaginárních světů.

Karel Pobříslo - fotograf a výtvarník

Absolvoval Slezskou univerzitu v Opavě obor Tvůrčí fotografie. Od roku 1993 působí a tvoří tak zvaně na volné noze. Od vlastní fotografie, která ho nejen živí, ale zároveň ji vyučuje na Institutu digitální fotografie, se stále razantněji posouvá k volnému výtvarnému projevu. Tam se mu digitalizace obrazu stala výchozím bodem k další tvorbě... Jeho výtvarné snažení bylo možné vidět ve Špálove galerii v pražském Mánesu a na řadě dalších společných i ryze autorských počinech, doma i v zahraničí.

Nejnovější články

Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio