Domov pod hradem Žampach
Domov pod hradem Žampach – příspěvková organizace Pardubického kraje je  poskytovatelem pobytových sociálních služeb: domov pro osoby se zdravotním postižením, chráněné bydlení  a odlehčovací služby.

V základní nabídce těchto služeb je ubytování, stravování  a sociálně terapeutické, vzdělávací, pracovní, zájmové a aktivizační činnosti ve vlastních centrech a v běžném společenském prostředí. Dále poskytuje a zprostředkovává služby zaměřené na podporu rozvoje schopností uživatelů služeb vést běžný způsob života, včetně podpory v rozhodování o osobních záležitostech.

Domov své služby poskytuje především v historické zámecké budově, která prošla v letech 2006-2008 celkovou rekonstrukcí a modernizací. Součástí budovy je zámecká kaple s podkrovními prostorami sloužícími jako centrum pro muzikoterapii.

V průběhu celého roku se lze zúčastnit několika kulturních akcí, kam patří Pochod přes tři hrady, Zámecká slavnost, Letní hudební festival, Pouť sv. Bartoloměje, Živý betlém a dva vánoční koncerty.

Další významnou součástí Domova pod hradem Žampach je místní arboretum, rozkládající se na 4ha pozemku. Roste zde více než 550 druhů rostlin. Veškeré prostory jsou celoročně přístupné veřejnosti, stejně tak i informační centrum, kde se můžete občerstvit nebo se o nás a okolí dozvědět více.

Pro ještě více informací navštivte naše stránky www.uspza.cz


Domov pod hradem Zampach

Domov pod hradem Zampach

Domov pod hradem Zampach

Domov pod hradem Zampach

Domov pod hradem Zampach

Domov pod hradem Zampach


Tisk fotografie na plátno

Nejnovější články

Janka Frýdlová
Prohlédněte si originální autorskou tvorbu Janky Frýdlové. www.jankaf.com.
Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio